WindowsArchiwumProgramy archiwalnePinnacle VideoSpin

Pinnacle VideoSpin2.0.0.669

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pinnacle VideoSpin to aplikacja pozwalająca na szybkie tworzenie filmów (dzięki predefiniowanym ustawieniom także przeznaczonych do odtwarzania na urządzeniach iPod czy PSP), obrabianie materiału wideo z kamer HD czy przychwytywanie wideo z dźwiękiem Dolby Digital Audio.

Program oferuje ponadto takie funkcje jak tworzenie różnego rodzaju przejść pomiędzy scenami, dodawanie tekstu, muzyki czy dźwięków w postaci odgłosów zwierząt, ludzi, przedmiotów i znacznie więcej. Niewątpliwie walorem Pinnacle VideoSpin jest możliwość edycji wszystkich materiałów w czasie rzeczywistym. Gotowe projekty można eksportować do formatów AVI, DivX, Flash, Real Media, MPEG oraz Windows Media. Nowa wersja programu oferuje dodatkowo funkcję szybkiej konwersji i przesłania gotowych plików do takich serwisów jak Yahoo! Video lub YouTube.

W wersji 2.0 rozszerzono możliwości programu o obsługę formatu 3GP popularnego w telefonach komórkowych (tylko w płatnej wersji programu) i bezpośredni import oraz eksport plików QuickTime z aparatów cyfrowych. Wprowadzono także zestaw kodeków SpinPack (poprzednio Advanced Codec Pack), który zawiera teraz obsługę AMR Audio oraz .mov. Pliki wynikowe mogą być natomiast zapisywane w formatach dotosowanych od iPoda, PSP i Real Media, a także wysyłane do serwisu YouTube w panoramicznym formacie obrazu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.812 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań295 530
Data aktualizacji18 lut 2009
Rozmiar pliku162.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (284)