bDZIQPYR

Pinnacle VideoSpin2.0.0.669

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pinnacle VideoSpin to aplikacja pozwalająca na szybkietworzenie filmów (dzięki predefiniowanym ustawieniom takżeprzeznaczonych do odtwarzania na urządzeniach iPod czy PSP),obrabianie materiału wideo z kamer HD czy przychwytywanie wideo zdźwiękiem Dolby Digital Audio.

bDZIQPYT

Program oferuje ponadto takiefunkcje jak tworzenie różnego rodzaju przejść pomiędzy scenami,dodawanie tekstu, muzyki czy dźwięków w postaci odgłosów zwierząt,ludzi, przedmiotów i znacznie więcej. Niewątpliwie walorem PinnacleVideoSpin jest możliwość edycji wszystkich materiałów w czasierzeczywistym. Gotowe projekty można eksportować do formatów AVI,DivX, Flash, Real Media, MPEG oraz Windows Media. Nowa wersjaprogramu oferuje dodatkowo funkcję szybkiej konwersji i przesłaniagotowych plików do takich serwisów jak Yahoo! Video lubYouTube.

W wersji 2.0 rozszerzono możliwości programu o obsługę formatu3GP popularnego w telefonach komórkowych (tylko w płatnej wersjiprogramu) i bezpośredni import oraz eksport plików QuickTime zaparatów cyfrowych. Wprowadzono także zestaw kodeków SpinPack(poprzednio Advanced Codec Pack), który zawiera teraz obsługę AMRAudio oraz .mov. Pliki wynikowe mogą być natomiast zapisywane wformatach dotosowanych od iPoda, PSP i Real Media, a także wysyłanedo serwisu YouTube w panoramicznym formacie obrazu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pinnacle VideoSpin 2.0.0.669wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.712 ocen
Liczba pobrań295 260
Data aktualizacji18 lut 2009
Rozmiar pliku162.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZIQPZy
bDZIQPZP