WindowsGryRPG i MMOPirate Galaxy

Pirate Galaxy

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item

Pirate Galaxy to przeglądarkowa gra MMO, która przenosi gracza w odległe zakątki wszechświata. Charakteryzuje się ona nieskomplikowanym modelem rozgrywki oraz dopracowaną, trójwymiarową oprawą graficzną. Tytuł z pewnością przypadnie do gustu fanom kosmicznych podróży.

Jak wygląda rozgrywka?

Jak już zostało wspomniane, akcja Pirate Galaxy toczy się w odległej przyszłości w przestrzeni kosmicznej ogarniętej konfliktem pomiędzy ludzkością a istotami o nazwie Modliszki. Gracz wciela się w pilota-przemytnika, który z pomocą swojego statku kosmicznego wykonuje różne zadania dla przeciwników.

Tytuł zapewnia graczowi sporą ilość ciekawych misji. Początkowo są one bardzo proste, lecz z postępem rozgrywki ich poziom trudności stopniowo rośnie. Każde z wykonanych przez nas misji przynosi punkty doświadczenia dla naszego gwiezdnego bohatera. Przy ich użyciu rozwijamy sterowaną postać, a wirtualna gotówka pozwoli na rozbudowę statku.

Pirate Galaxy umożliwia swobodną rozgrywkę w pojedynkę, jak również tworzenie i dołączanie do tzw. gildii, a co za tym idzie wspólną zabawę z innymi użytkownikami online.

Kluczowe cechy gry:

  • nie lada gratka dla fanów „kosmicznych” gier MMO
  • zróżnicowane misje o różnej trudności
  • system rozwoju postaci i statku kosmicznego
  • zabawa w pojedynkę lub tryb wieloosobowy
  • za darmo, z poziomu przeglądarki internetowej
Kup program
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań70
Data aktualizacji17 sie 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)