WindowsNarzędziaEmulatory napędów CD/DVD/Blu-rayPismo File Mount Audit Package
Pismo File Mount Audit Package ikona

Pismo File Mount Audit Packagebuild 192

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Pismo File Mount Audit Package to narzędzie do "montowania" wirtualnych napędów, dzięki czemu bez problemu odczytamy zawartość plików zapisanych w formatach ZIP, ISO, Compact ISO, Compact File Set oraz prywatnych folderach.

Opisywany program składa się z kilku mniejszych aplikacji, co dla niektórych użytkowników może okazać się nieco problematyczne, gdyż każdą z nich trzeba uruchamiać oddzielnie za pomocą odpowiedniej ikony znajdującej się w folderze, gdzie zainstalowaliśmy Pismo File Mount Audit Package. Poszczególne dane można "zamontować" nie tylko na dysku twardym, ale również wymiennych nośnikach oraz urządzeniach sieciowych.

Pismo File Mount Audit Package adresowane jest więc do osób, które chcą uzyskać dostęp do danych zawartych w samorozpakujących się archiwach, obrazach plików CD lub DVD czy też poufnych dokumentach udostępnionych w zaszyfrowanych katalogach.

Warto również wspomnieć o integracji Pismo File Mount Audit Package z Eksploratorem Windows i możliwością pracy za pomocą techniki "przeciągnij i upuść".

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań553
Data aktualizacji8 gru 2018
Rozmiar pliku3.95 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pismo File Mount Audit Package ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)