WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPixBuilder Studio
PixBuilder Studio ikona

PixBuilder Studio2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PixBuilder Studio to darmowy program do edycji zdjęć cyfrowych wyposażony w wiele przydatnych funkcji.

Użytkownik może wykonać szereg podstawowych operacji, zmieniając rozmiar zdjęcia, jasność, kontrast i balans kolorów, a także skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji, pozwalających chociażby na użycie krzywych. Możliwa jest również praca na warstwach, wieloetapowe cofanie przeprowadzonych operacji, korzystanie z gradientów oraz wielu innych możliwości, które sprawią, że edytowane przez nas zdjęcie w PixBuilder Studio może wyglądać naprawdę profesjonalnie. Przydatny może okazać się podgląd informacji o pliku, który zawiera między innymi szczegóły na temat rozdzielczości, rozmiaru i atrybuty EXIF.

PixBuilder Studio umożliwia nanoszenie na dany obraz skomplikowanych kształtów i efektów rastrowych za pomocą wielu dostępnych funkcji (w programie znajdziemy wbudowane narzędzia do rysowania). Użytkownik ma do dyspozycji najpopularniejsze efekty, takie jak rozmycie, wytłaczanie, dithering czy wyostrzanie, z których może skorzystać w razie potrzeby.

Narzędzie świetnie nadaje się do przygotowywania grafik na strony internetowe - PixBuilder Studio pozwala zapisywać swoje dzieła do formatów JPEG, GIF, PNG i innych. Warto wspomnieć, że aplikacja może działać zarówno w oknie, jak i w trybie pełnoekranowym oraz wspiera możliwość korzystania ze skrótów klawiaturowych.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentWnSoft, Ltd.
Liczba pobrań1 383
Data aktualizacji31 lip 2014
Rozmiar pliku3.12 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PixBuilder Studio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)