PixelHealer ikona

PixelHealer1.5.0.30

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaPixelHealer
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PixelHealer to niewielkie narzędzie, z pomocą którego podjąć można próbę naprawy tzw. martwych, zatrzymanych lub gorących pikseli jakie mogą pojawić się na ekranie TFT, LCD itp.

Program kierowany jest do użytkowników Windowsa, którzy borykają się z problemem uszkodzonych pikseli na ekranie monitora, matrycy laptopa czy wyświetlacza zamontowanego np. w tablecie. Jakakolwiek skaza związania z pikselami na ekranie nie zawsze musi oznaczać trwałe jego uszkodzenie i jak zapewniają twórcy PixelHealer zdarzają się przypadki, że odpowiednie miganie paletą kolorów RGB w obszarze, w którym zidentyfikowano wadliwe "kropki" pozwala przywrócić poprawne działanie martwym lub zatrzymanym pikselom.

PixelHealer umożliwia przeprowadzenie wspomnianej operacji na dowolnym, zdefiniowanym przez użytkownika obszarze ekranu. Do dyspozycji oddano opcje, które pozwalają m.in. zdefiniować wykorzystane kolory czy czas wyświetlania pojedynczej barwy.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.52 oceny
Twoja ocena
ProducentAurelitec
Liczba pobrań3 939
Data aktualizacji19 mar 2018
Rozmiar pliku0.10 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PixelHealer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)