WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPixelitor
Pixelitor ikona

Pixelitor4.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixelitor to darmowe oprogramowanie do modyfikowania plików graficznych na komputerze. Program został napisany w języku Java i doskonale nadaje się do obróbki dowolnej fotografii przechowywanej na dysku twardym lub innym nośniku danych.

Program umożliwia pracę na wielu warstwach, które w pewnym stopniu ułatwiają modyfikowanie pliku graficznego. Oprócz tego posiada niemal wszystkie najważniejsze narzędzia do rysowania i edycji grafiki na komputerze. W tym wypadku może stanowić godną konkurencję dla najpopularniejszego obecnie programu Adobe Photoshop. Charakteryzuje się wygodnym i przejrzystym interfejsem oraz prostym w obsłudze edytorem graficznym.

Pixelitor posiada ponad 70 różnych filtrów graficznych, za pomocą których wyostrzymy obraz i dodamy w nim efekt lustra lub blur (rozmycia). Aplikacja została wyposażona w podstawowe narzędzia do rysowania, takie jak pędzel, ołówek czy wiadro z farbą. Oprócz tego znajdziemy w niej funkcje do rysowania gradientów i zmiany ustawień kolorów oraz różnych odcieni.

Korzystając z programu możemy dowolnie konfigurować poszczególne elementy znajdujące się na głównym ekranie, a także dodawać rozmaite efekty poświaty i cienie. Pixelitor oferuje też możliwość cofania i powtarzania wszystkich wykonanych operacji na modyfikowanej fotografii lub rysunku.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania programu, wymagane jest posiadanie oprogramowania Java.
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań1 345
Data aktualizacji13 paź 2019
Rozmiar pliku3.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pixelitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)