Pixelitor ikona

Pixelitor4.2.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixelitor to darmowe oprogramowanie do modyfikowania plików graficznych na komputerze. Program został napisany w języku Java i doskonale nadaje się do obróbki dowolnej fotografii przechowywanej na dysku twardym lub innym nośniku danych.

Program umożliwia pracę na wielu warstwach, które w pewnym stopniu ułatwiają modyfikowanie pliku graficznego. Oprócz tego posiada niemal wszystkie najważniejsze narzędzia do rysowania i edycji grafiki na komputerze. W tym wypadku może stanowić godną konkurencję dla najpopularniejszego obecnie programu Adobe Photoshop. Charakteryzuje się wygodnym i przejrzystym interfejsem oraz prostym w obsłudze edytorem graficznym.

Pixelitor posiada ponad 70 różnych filtrów graficznych, za pomocą których wyostrzymy obraz i dodamy w nim efekt lustra lub blur (rozmycia). Aplikacja została wyposażona w podstawowe narzędzia do rysowania, takie jak pędzel, ołówek czy wiadro z farbą. Oprócz tego znajdziemy w niej funkcje do rysowania gradientów i zmiany ustawień kolorów oraz różnych odcieni.

Korzystając z programu możemy dowolnie konfigurować poszczególne elementy znajdujące się na głównym ekranie, a także dodawać rozmaite efekty poświaty i cienie. Pixelitor oferuje też możliwość cofania i powtarzania wszystkich wykonanych operacji na modyfikowanej fotografii lub rysunku.

Uwaga!

  • Do prawidłowego działania programu, wymagane jest posiadanie oprogramowania Java.
Udostępnij
Pixelitor 4.2.2wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Liczba pobrań1 298
Data aktualizacji13 paź 2019
Rozmiar pliku3.87 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pixelitor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)