iOSGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyPixelmator
Pixelmator ikona

Pixelmator3.1.4

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixelmator to mobilne wydanie popularnej aplikacji do edycji i tworzenia grafiki. Poza sporą ilością narzędzi jej główną zaletą jest bardzo dobre wsparcie dla rozwiązań stworzonych przez Apple, a dostępnych w systemie iOS i OS X.

Aplikacja pozwala nam stworzyć grafikę od podstaw dysponując jedynie białym tłem, bądź wybranym szablonem, a także modyfikować posiadane w kolekcji zdjęci i obrazy. Mogą one pochodzić z pamięci urządzenia bądź też chmury iCloud. Ważną zaletą jest wsparcie dla formatów Photoshopa (PSD) oraz możliwość pracy na warstwach wliczając w to niedestrukcyjne zmiany i możliwość dodawania efektów do poszczególnych warstw.

Sporą ilość dostępnych narzędzi rozmieszczono bardzo intuicyjnie. Niewielkie ekrany iPhone'ów wymagały pewnych wyrzeczeń, ale autorzy poradzili sobie z nimi bardzo dobrze. Obsługa aplikacji jest przyjemna, a w razie problemu zawsze możemy skorzystać z dołączonego poradnika, który szczegółowo opisuje działanie każdej opcji. Aplikacja wspiera także nowe możliwości systemu wprowadzone wraz z iOS 9.0.

Wśród zalet Pixelmatora warto również wspomnieć o funkcji Handoff, czyli kontynuacja pracy na wybranym pliku po zmianie urządzenia. Aplikacja dostępna jest w wersji uniwersalnej co oznacza, że jeden zakup zapewnia nam dostęp do edycji dla iPadów oraz iPhone'ów. Cena niestety nie należy do niskich, a wynosi 4,99 euro. Z tego powodu możemy ją polecić jedynie osobom, które aktywnie korzystają z desktopowej wersji Pixelmatora.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań158
Data aktualizacji27 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Pixelmator ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)