MacOSGrafikaAkcesoria graficznePixillion
Pixillion ikona

Pixillion

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pixillion to bardzo prosty w użyciu konwerter plików graficznych.

Wszystko, co należy zrobić po uruchomieniu Pixillion, to wybrać pliki, określić format wyjściowy z rozwijanej listy, a następnie kliknąć przycisk odpowiedzialny za konwertowanie i czekać na rezultaty. Co ciekawe, program umożliwia zabezpieczenie materiałów znakami wodnymi oraz napisami.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez aplikację Pixillion znajdziemy przede wszystkim JPG, PNG, GIF, NEF, ICO, RAW i PDF. Narzędzie może przeprowadzać konwersję pojedynczych obrazów, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by działało również w trybie wsadowym, pozwalając użytkownikowi na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Pixillion oferuje nieskomplikowany edytor, dzięki któremu możemy zmienić orientację danego obrazu, a także jego rozmiar. Można w ten sposób zmodyfikować wagę danego pliku tak, by była możliwość wysłania go za pośrednictwem e-maila lub udostępnienia w sieci na Facebooku, Twitterze lub innych serwisach społecznościowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentNCH Software
Liczba pobrań58
Data aktualizacji9 kwi 2019
Rozmiar pliku2.08 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Pixillion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)