bDUiMCad
Pixillion ikona

Pixillion6.15

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pixillion to bardzo prosty w użyciu konwerter plików graficznych.

bDUiMCaf

Wszystko, co należy zrobić po uruchomieniu Pixillion, to wybrać pliki, określić format wyjściowy z rozwijanej listy, a następnie kliknąć przycisk odpowiedzialny za konwertowanie i czekać na rezultaty. Co ciekawe, program umożliwia zabezpieczenie materiałów znakami wodnymi oraz napisami.

Wśród formatów plików obsługiwanych przez aplikację Pixillion znajdziemy przede wszystkim JPG, PNG, GIF, NEF, ICO, RAW i PDF. Narzędzie może przeprowadzać konwersję pojedynczych obrazów, ale oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by działało również w trybie wsadowym, pozwalając użytkownikowi na zaoszczędzenie sporej ilości czasu.

Pixillion oferuje nieskomplikowany edytor, dzięki któremu możemy zmienić orientację danego obrazu, a także jego rozmiar. Można w ten sposób zmodyfikować wagę danego pliku tak, by była możliwość wysłania go za pośrednictwem e-maila lub udostępnienia w sieci na Facebooku, Twitterze lub innych serwisach społecznościowych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Pixillion 6.15wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
ProducentNCH Software
Liczba pobrań164
Data aktualizacji11 lis 2019
Rozmiar pliku0.88 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Pixillion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUiMCaK
bDUiMCbb