WindowsGrySymulatoryPlanet Zoo

Planet Zoo

zabezpiecz pobieranie
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Planet Zoo wydana w roku 2019 jest produkcją studia Frontier Development znanego z klasycznego już Zoo Tycoon, Jurassic World Evolution czy Planet Coaster. Symulator ten umożliwia graczom tworzenie, zarządzanie i rozwijanie własnego rezerwatu przyrody.

Planet Zoo to symulacja z elementami strategii ekonomicznej

Poza niezwykle dopracowaną, trójwymiarową grafiką, gracz może się spodziewać bardzo rozbudowanej mechaniki i dużo większego realizmu w zarządzaniu swoim zoo, niż we wspomnianym wcześniej Zoo Tycoon.

Planet zoo oferuje dwa główne, zajmujące na wiele godzin typy rozgrywki. Kampania posiada kilkanaście scenariuszy i pozwala na zarządzanie już częściowo rozwiniętymi zoo. Pokonywanie przeszkód oraz osiąganie celów w jednym scenariuszu umożliwia odblokowanie kolejnego.

Tryb dowolny to drugi z trybów w Planet Zoo dający szansę na zbudowanie swojego zoo od zera i nie nakładający żadnych ograniczeń w postaci limitu czasu czy celu. Liczne funkcje online pozwalające na interakcje z innymi graczami, takie jak handel, mogą zostać wyłączone po przejściu w sam tryb Wyzwań.

Dla osób chcących ominąć skomplikowany i bogaty w tabelki oraz statystyki wir ekonomiczny, dostępny jest również tryb Piaskownicy, gdzie nie trzeba martwić się o pieniądze, a wszystkie opcje są odblokowane.

Ogromny wybór, dopracowana mechanika

W Planet zoo nie można narzekać na brak wyboru m.in. w narzędziach, rodzajach budynków, ogrodzeń, dróg, dekoracji i przede wszystkim gatunków zwierząt, z których każdy ma swoje własne wymagania, stawiając przed graczem różne wyzwania. Producenci chwalą się dodatkowo dobrze dopracowanymi mechanikami zachowań zwierząt, które myślą, czują i badają dostępny dla nich teren.

Elementów, na które gracz musi zwrócić uwagę aby zoo dobrze prosperowało jest sporo, a wszystkie wybory mają wpływ na opinię odwiedzających rezerwat, również te związane z wizualną estetyką otoczenia.

Minimalne wymagania sprzętowe Planet Zoo:

  • System operacyjny: Windows 7 (SP1+)/8.1/10
  • Procesor: Intel i5-2500 / AMD FX-6350
  • Pamięć RAM: 8 GB
  • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 770 (2 GB) / AMD Radeon R9 270X (2 GB)
  • Miejsce na dysku: 16 GB
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań683
Data aktualizacji8 lip 2020
System operacyjnyWindows
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)