Planujesz zrobić karierę w IT? Pomoże Ci Kariera IT w Poznaniu

Planujesz zrobić karierę w IT? Pomoże Ci Kariera IT w Poznaniu

18.03.2015 17:21

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Kariera IT to wydarzenie dla każdego, kto wiąże swoją karierę zawodową z branżą IT. Nie są to zwykłe targi pracy. Podczas spotkania będzie także okazja do zdobycia nowej wiedzy i zrobienia kolejnego kroku na ścieżce rozwoju osobistego.

Spotkania Kariera IT odbywają się cyklicznie w różnych miastach Polski. Najbliższe zostało zaplanowane na 21 marca w Poznaniu, w hotelu Novotel Poznań Centrum. Rejestracja na miejscu rusza o 9:00.

Obraz

Wydarzenie połączy klasyczne targi pracy, podczas których będzie można nawiązać kontakt z potencjalnym pracodawcą z branży i zapoznać się z ofertami lokalnych pracodawców – w tym przypadku głównie z Wielkopolski. Równolegle będą odbywać się prelekcje, na których doświadczeni w bojach prelegenci przedstawią problemy techniczne, z jakimi się spotykają, a także związane z szukaniem pracy na dzisiejszym rynku. Poruszone zostaną takie zagadnienia, jak Scrum, AngularJS w praktyce, początki programowania w języku Swift, bezpieczeństwo sieci i nowe trendy we wzornictwie. Będzie można posłuchać także o tym, jak rozmawiać o pieniądzach z przyszłym pracodawcą i jak poradzić sobie z zagęszczeniem niezrozumiałych buzzwordów. W planie są także warsztaty techniczne, podczas których będzie można zgłębić tajniki chmury obliczeniowej.

Poza tym podczas Kariery IT odbędą się prezentacje nowych rozwiązań z dziedziny mikrokomputerów oraz druku 3D. Dodatkowo na uczestników czeka cała gama ciekawych nagród do wylosowania – od Kindle'a po lot w tunelu aerodynamicznym.

Podczas poznańskiej edycji Karier IT będzie można także skorzystać z możliwości podejścia do egzaminu LPI w promocyjnej cenie (90 euro, płatne gotówką w dniu egzaminu). Przed przystąpieniem do niego należy zarejestrować się oraz przygotować LPI-ID na specjalnej stronie. Szczegóły można znaleźć na stronie wydarzenia, tuż pod agendą.

Udział w targach jest zupełnie bezpłatny – należy jedynie zgłosić swój udział, wypełniając formularz w dolnej części strony. W tym roku Kariera IT zawita także do Łodzi, Białegostoku i Rzeszowa.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)