bDYIVnWZ
PlayClaw ikona

PlayClaw6.0 build 5200

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayClaw to aplikacja przeznaczona do tworzenia zrzutów ekranu, nagrywania sekwencji wideo i audio z gier uruchomionych na platformie Windows.

bDYIVnXb

Narzędzie współpracuje z grami napisanymi w oparciu o biblioteki OpenGL, DirectX 8, 9, 10 lub 11. Niewątpliwie do największych zalet PlayClaw zaliczyć należy umiejętność wykorzystywania do nagrywania wideo mocy obliczeniowej wielu procesorów oraz funkcję bufforowania obrazu, dzięki której nie tracimy klatek podczas tworzonego filmu w wysokiej rozdzielczości. Dodatkowo PlayClaw pozwala na nagrywanie dźwięku z kilku źródeł jednocześnie.

PlayClaw można wykorzystywać dodatkowo do mierzenia wydajności gier na danej platformie sprzętowej i testowania wydajności PC. Wśród parametrów wyświetlanych opcjonalnie na obrazie znajdziemy m. in. liczbę FPS, temperaturę CPU, GPU, statystyki pliku końcowego itp. Konfigurację wyświetlania poszczególnych opcji możemy dokonać z poziomu okna głównego aplikacji przed uruchomieniem gry.

Ponadto programiści PlayClaw rozbudowali funkcję tworzenia zrzutów ekranu o możliwość automatycznego zapisywania screenshotów co wskazaną ilość sekund. Takie rozwiązanie może okazać się niezwykle przydatne do tworzenia galerii zdjęć z danej gry.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PlayClaw 6.0 build 5200wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.411 ocen
Liczba pobrań14 375
Data aktualizacji2 mar 2020
Rozmiar pliku47.35 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PlayClaw ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYIVnXG
bDYIVnXX