iOSMultimediaStreaming wideo oraz VODPlayer
Player ikona

Player5.12.12

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TVN Player jest aplikacją oferującą łatwy dostęp do programów i kanałów stacji TVN i innych produkcji ITI, bezpośrednio z poziomu smartfona. Zdecydowana większość materiałów jest dostępna za darmo, do części uzyskamy dostęp dopiero po wykupieniu specjalnego abonamentu. </pl

Interfejs aplikacji jest dość prosty. Dowolny interesujący program można znaleźć wybierając którąś z kategorii, a następnie podkategorię, bądź korzystając z wyszukiwarki umożliwiającej filtrowanie według trafności, daty, bądź nazwy. Każdy program został opatrzony krótkim opisem i, w przypadku serii, również odcinka. Po włączeniu programu najpierw odtworzony zostaje blok reklamowy. Trwa on z reguły około półtorej minuty, a na górze jest wyświetlony czas do jego zakończenia.

Być może do opisania interfejsu bardziej trafnym byłoby określenie „ubogi". Aplikacja nie posiada praktycznie żadnych ustawień, nie od razu wiadomo czemu służą kategorie filtrów w wyszukiwarce, a dla użytkowników pierwszy raz korzystających z aplikacji nie przygotowano nawet najprostszej instrukcji obsługi. Możemy jedynie zalogować się na nasze konto, bądź też utworzyć nowe.

Co ważne, większość treści jest dostępna jedynie na terenie naszego kraju. Sama aplikacja dostępna jest za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentTVN S.A.
Liczba pobrań1 116
Data aktualizacji26 paź 2023
Rozmiar pliku3.13 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Player ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)