bEKyRQCZ
Player.pl ikona

Player.pl7.0.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

TVN Player to platforma telewizji na żądanie przygotowana przez TVN. Bibliotekę wideo tworzą programy pochodzące ze wszystkich kanałów tej grupy, w tym kanałów tematycznych, takich jak TVN, TVN Style, TVN Turbo czy TTV. Aplikacja występuje w wersji na tablety i smartfony.

bEKyRQDb

Poruszanie się po kafelkowym interfejsie jest dosyć proste i intuicyjne, a materiały podzielone są tematycznie. Wśród kategorii znajdziemy m.in. rozrywkę, poradniki, kuchnię, zdrowie i urodę czy moto i sport. W każdej z wymienionych znajdują się podkategorie stanowiące nazwy programów i poszczególne odcinki wraz z krótkimi opisami. Pełną funkcjonalność uzyskamy po założeniu konta w usłudze. Będziemy wtedy mogli kontynuować oglądanie od momentu, w którym zamknęliśmy aplikację i dodawać poszczególne tytuły do ulubionych. Niestety aplikacja jest niestabilna i często oglądanie programu jest przerywane niespodziewanym crashem. Kolejnym minusem są reklamy, występujące często przed i w trakcie oglądania.

Zaletami tvn player są przejrzysty i funkcjonalny interfejs, który jest wygodny w obsłudze zarówno na tablecie jak i smartfonie oraz bogata i uaktualniana na bieżąco biblioteka wideo. Przeszkadzają natomiast wspomniana niestabilność i długi czas wczytywania programów

.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena:
ProducentTVN S.A.
Liczba pobrań32 962
Data aktualizacji7 paź 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna (adware)
Player.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKyRQDX