WindowsMultimediaInne programy multimedialnePlayIt Recorder
PlayIt Recorder ikona

PlayIt Recorder1.05.0.213

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayIt Recorder to darmowy rejestrator dźwięku, umożliwiający przechwytywanie i zapisywanie do plików WAV/MP3 ścieżki audio z dowolnego źródła - mikrofonu, portu line-in i innych. Jego mocnym atutem jest harmonogram zadań, dający użytkownikowi możliwość zautomatyzowania pracy programu.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów, daje spore możliwości konfiguracji nagrań, będąc przy tym bardzo prosty w obsłudze. Oferuje on 2 tryby rejestrowania, manualny, inicjowany w dowolnym momencie przez użytkownika oraz automatyczny, zgodny z wyznaczonym harmonogramem. W przypadku tego ostatniego twórcy nie narzucają na nas żadnych ograniczeń co do ilości definiowanych programów i zadań w obrębie harmonogramu.

Po uruchomieniu PlayIt Recorder działa w obrębie zasobnika systemowego. Domyślnie wszystkie rejestrowane dźwięki zapisywane są do bezstratnego formatu WAV, jednak z poziomu ustawień możemy zmienić wyjściowy plik z dźwiękiem na MP3 oraz ustalić jego jakość. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy również opcję tworzenia schematu nazw plików, w których zapisywana będzie ścieżka dźwiękowa, wskazywania ich lokalizacji czy definiowania czasu, po upływie którego nasze nagrania będą automatycznie kasowane.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 296
Data aktualizacji7 mar 2018
Rozmiar pliku53.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PlayIt Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)