PlayIt Recorder ikona

PlayIt Recorder1.05.0.213

WindowsMultimediaInne programy multimedialnePlayIt Recorder
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayIt Recorder to darmowy rejestrator dźwięku, umożliwiający przechwytywanie i zapisywanie do plików WAV/MP3 ścieżki audio z dowolnego źródła - mikrofonu, portu line-in i innych. Jego mocnym atutem jest harmonogram zadań, dający użytkownikowi możliwość zautomatyzowania pracy programu.

Program pomimo swoich niewielkich rozmiarów, daje spore możliwości konfiguracji nagrań, będąc przy tym bardzo prosty w obsłudze. Oferuje on 2 tryby rejestrowania, manualny, inicjowany w dowolnym momencie przez użytkownika oraz automatyczny, zgodny z wyznaczonym harmonogramem. W przypadku tego ostatniego twórcy nie narzucają na nas żadnych ograniczeń co do ilości definiowanych programów i zadań w obrębie harmonogramu.

Po uruchomieniu PlayIt Recorder działa w obrębie zasobnika systemowego. Domyślnie wszystkie rejestrowane dźwięki zapisywane są do bezstratnego formatu WAV, jednak z poziomu ustawień możemy zmienić wyjściowy plik z dźwiękiem na MP3 oraz ustalić jego jakość. Wśród dostępnych funkcji znajdziemy również opcję tworzenia schematu nazw plików, w których zapisywana będzie ścieżka dźwiękowa, wskazywania ich lokalizacji czy definiowania czasu, po upływie którego nasze nagrania będą automatycznie kasowane.

Udostępnij
PlayIt Recorder 1.05.0.213wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań1 268
Data aktualizacji7 mar 2018
Rozmiar pliku53.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PlayIt Recorder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)