WindowsMultimediaKatalogowanie zasobów multimedialnychPlayMemories Home
PlayMemories Home ikona

PlayMemories Home6.0.00

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayMemories Home to narzędzie służące do zarządzania multimediami znajdującymi się na dysku twardym komputera i innych nośnikach. Program umożliwia również edytowanie filmów i zdjęć na wiele rozmaitych sposobów.

Jeśli dysponujemy sporą biblioteką zdjęć czy filmów, których nie chcielibyśmy utracić na przykład w wyniku awarii, warto zalogować się do darmowego serwisu PlayMemories Online, by móc przechowywać swoje multimedia „w chmurze”. Wspomniana usługa oferuje 5 GB wolnego miejsca na serwerze. Skoro już o funkcjach sieciowych mowa, to warto dodać, że PlayMemories Home zawiera opcję udostępniania plików za pośrednictwem popularnych serwisów społecznościowych.

PlayMemories Home pozwala na sortowanie multimediów wg rozmaitych kryteriów (np. po dacie utworzenia), a możliwość wyświetlania drzewka folderów sprawia, że wyszukanie potrzebnych katalogów staje się dużo prostsze. Każdą z posiadanych fotografii możemy dowolnie edytować, usuwając np. efekt czerwonych oczu czy też kadrując obraz.

Za pomocą PlayMemories Home uruchomimy zdjęcia jako pokaz slajdów. To najlepsze rozwiązanie, by pokazać wszystkie fotografie z uroczystości rodzinnej bądź wakacji. Ponadto istnieje możliwość stworzenia filmu poklatkowego, w którym znajdą się obrazy wybrane przez użytkownika.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań4 108
Data aktualizacji30 lip 2020
Rozmiar pliku178.55 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PlayMemories Home ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)