WindowsAkcesoriaSterowanie komputeremPlayStatic
PlayStatic ikona

PlayStatic2.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayStatic to narzędzie dla komputerów z systemem operacyjnym Windows 10, które pozwala na zautomatyzowanie rozmaitych operacji wykonywanych podczas codziennej pracy.

Jeśli nasze obowiązki polegają na regularnym wykonywaniu tych samych zadań przy użyciu klawiatury i myszy, z czasem może stać się wyjątkowo nużące. Z pomocą nadchodzi jednak PlayStatic, czyli łatwy w obsłudze program, który śmiało można określić mianem rejestratora makr. Ponadto narzędzie może automatycznie uruchamiać system Windows, ale opcja ta nie jest szczególnie rekomendowana.

Z poziomu głównego okna PlayStatic otrzymujemy dostęp do czterech zakładek. Możemy dodawać zadania w trybie ręcznym lub – jak już wspomniano – rejestrować operacje wykonywane na komputerze w celu późniejszego ich odtworzenia. Interfejs aplikacji jest niezwykle przejrzysty, dzięki czemu z jego obsługą poradzą sobie także mniej doświadczeni użytkownicy.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPlayStatic
Liczba pobrań154
Data aktualizacji28 maj 2019
Rozmiar pliku0.78 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PlayStatic ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)