PlayStation App ikona

PlayStation App

iOSDomZarządzanie usługamiPlayStation App
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayStation App to mobilna aplikacja dedykowana użytkownikom konsoli PlayStation. Łączy w sobie kilka różnych zastosowań i bywa przydatna gdy gramy jak i podczas spędzania czasu poza domem.

Jednym z zastosowań PlayStation App jest opcja drugiego ekranu, w którym to na urządzeniu śledzimy dodatkowe informacje z wspierającej tę usługę tytułów. Możemy także za jej pomocą sterować zdalnie konsolą. Aplikacja pełni również rolę portalu społecznościowego. Z jej poziomu mamy dostęp do naszych znajomych i ich materiałów udostępnianych w sieci.

Kolejne udogodnienie to szybki dostęp do sklepu. Za pomocą PlayStation App kupimy grę i wybierzemy, aby automatycznie pobrała się na naszą konsolę. Znajdziemy w niej również wiele ciekawych informacji ze świata gier, marki PlayStation i samej społeczności. Zdecydowana większość opcji wymaga od nas posiadania konta, w razie potrzeby możemy je założyć z poziomu aplikacji.

Tym co zawodzi najbardziej są częste problemy z logowaniem, drobne zastrzeżeni można mieć także do nie zawsze dobrych tłumaczeń. Aplikacja PlayStation App jest dostępna za darmo, powinien ją posiadać każdy miłośnik konsol od Sony.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji20 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
PlayStation App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)