iOSDomZarządzanie usługamiPlayStation App
PlayStation App ikona

PlayStation App23.10.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PlayStation App to mobilna aplikacja dedykowana użytkownikom konsoli PlayStation. Łączy w sobie kilka różnych zastosowań i bywa przydatna gdy gramy jak i podczas spędzania czasu poza domem.

Jednym z zastosowań PlayStation App jest opcja drugiego ekranu, w którym to na urządzeniu śledzimy dodatkowe informacje z wspierającej tę usługę tytułów. Możemy także za jej pomocą sterować zdalnie konsolą. Aplikacja pełni również rolę portalu społecznościowego. Z jej poziomu mamy dostęp do naszych znajomych i ich materiałów udostępnianych w sieci.

Kolejne udogodnienie to szybki dostęp do sklepu. Za pomocą PlayStation App kupimy grę i wybierzemy, aby automatycznie pobrała się na naszą konsolę. Znajdziemy w niej również wiele ciekawych informacji ze świata gier, marki PlayStation i samej społeczności. Zdecydowana większość opcji wymaga od nas posiadania konta, w razie potrzeby możemy je założyć z poziomu aplikacji.

Tym co zawodzi najbardziej są częste problemy z logowaniem, drobne zastrzeżeni można mieć także do nie zawsze dobrych tłumaczeń. Aplikacja PlayStation App jest dostępna za darmo, powinien ją posiadać każdy miłośnik konsol od Sony.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań97
Data aktualizacji20 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
PlayStation App ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)