PlayStation VR – gogle do konsoli i 50 gier do gogli

PlayStation VR – gogle do konsoli i 50 gier do gogli

14.06.2016 04:07, aktual.: 14.06.2016 17:20

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sony nie jest jedyną firmą, która prezentuje na E3 gry dla gogli VR, ale jedynym producentem konsol, który już zapowiedział jakie gogle będzie można do niej podłączyć, kiedy i za ile.

PlayStation VR mają kosztować 399 dolarów. Sporo, ale będą miały kilka niepodważalnych zalet. Będą doskonale zintegrowane z platformą i dzięki temu deweloperzy nie będą mieli problemów z przygotowaniem gier.

Obraz

Gogle pojawią się na amerykańskim rynku 13 października, a wraz z nimi 50 gier. Najbardziej godną uwagi jest Resident Evil 7 Biohazard.

Resident Evil 7 biohazard TAPE-1 “Desolation”

Inne gry, na które możemy liczyć, to tajemniczy Farpoint. Ta pozycja wykorzysta specjalny, strzelankowy kontroler.

Obraz

Farpoint - E3 2016 Announce Trailer | PS VR

KOlejne pozycje to mroczny Batman Arkham VR, ponownie Final Fantasy XV, Call of Duty: Infinite Warfare w wersji dla VR zostanie wydane 4 listopada tego roku.

Batman: Arkham VR - E3 2016 Reveal Trailer | PS VR

Kolejnym tytułem na VR od Sony będzie Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission. Pilotowanie X-Winga w goglach zapowiada się znakomicie.

Star Wars Battlefront X-Wing VR Mission Trailer

Harmonix przygotował grę muzyczną Harmonix Music VR. Wygląda na to, że będzie można bawić się w wirtualnym świecie do własnej muzyki, zmieniać otoczenie, by pasowało do dźwięków albo zorganizować imprezę. Muzyka zostanie odczytana z dysku podłączonego do konsoli.

Harmonix Music VR - E3 Trailer | PSVR

Niestety jest pewien haczyk. By korzystać z gogli trzeba będzie mieć też kamerkę, a w większości gier także kontrolery Move. To znacząco podnosi cenę, jaką przyjdzie nam zapłacić za zabawę w wirtualnej rzeczywistości Sony. Po debiucie gogli na rynku będzie dostępny zestaw promocyjny,prawdopodobnie zawierający kontrolery ruchu, gogle, niezbędne akcesoria i kilka gier.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)