Pobierz aplikację dobreprogramy z Windows Store!

Pobierz aplikację dobreprogramy z Windows Store!

Pobierz aplikację dobreprogramy z Windows Store!
Redakcja
23.08.2012 10:58, aktualizacja: 23.08.2012 11:55

Wszystkich użytkowników systemu Windows 8 zapraszamy do pobrania naszej oficjalnej portalowej aplikacji ze sklepu Windows Store. Warunkiem jest jednak posiadanie finalnej wersji systemu — 90-dniowa wersja testowa Windows 8 od kilku dni jest już dostępna publicznie do pobrania.

Aplikacja dobreprogramy to „przedłużenie” naszego portalu w interfejsie Modern UI, czyli jeszcze jeden sposób na bycie na bieżąco z aktualnościami, programami, labem oraz blogiem. W atrakcyjnej graficznie formie, z wykorzystaniem obecnych w nowym interfejsie Windows 8 wodotrysków, zapoznać się można z najnowszymi aktualnościami oraz listą najważniejszych ostatnio zaktualizowanych programów. Dostępne są także wszystkie ostatnie recenzje i testy sprzętu w naszym labie, a także najnowsze wpisy ze strony głównej bloga.

Obraz

Aplikacja projektowana jest w zgodzie z wytycznymi interfejsu Modern UI, toteż skrzydła rozwinie dopiero na tabletach z Windows 8. Niestety póki co musicie nam uwierzyć na słowo, że na przykład widoki dopasowują się do orientacji ekranu, ułatwiając czytanie dużych ilości tekstu, a grafiki skalują się na ekranach o dużej gęstości pikseli ;-) Aplikacja obsługuje także stan przypięty, a w kafelku w menu Start znajdziecie szybki przegląd ostatnich publikacji.

Obraz

Będziemy naturalnie cały czas rozwijać naszą aplikację. Planujemy między innymi dodanie opcjonalnych powiadomień push o nowych publikacjach, wyszukiwarkę, logowanie, możliwość czytania i dodawania komentarzy, a także ogólne zwiększenie „interaktywności” aplikacji tak, by bardziej przypominała funkcjonalny serwis, a nie tylko czytnik. Czekamy oczywiście na Wasze sugestie, prosimy także o komentarz i ocenę naszej aplikacji bezpośrednio w samym Windows Store, jeśli Wam się spodobała ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (77)