WindowsGryLogiczne i karcianePocket Tanks

Pocket Tanks1.6

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Pocket Tanks to zgrabne połączenie gry logicznej i strategicznej utrzymanej w klimacie retro, która kierowana jest do fanatyków prostych gierek wojennych.

Proste zasady i dużo frajdy

W trakcie rozgrywki gracz kieruje niewielkim czołgiem a jego głównym zadaniem jest zniszczenie pojazdu przeciwnika oraz jednoczesne unikanie wrogiego ataku. Zabawa odbywa się turowo, tzn. poszczególni gracze zadają sobie ciosy na przemian. Pocket Tanks oferuje wiele zróżnicowanych broni, które poza uszkodzeniami pozwalają m.in. unieruchomić przeciwnika. Na uwagę zasługuje również zróżnicowana rzeźba terenu, która może być naszym atutem lub całkowicie przeciwnie może przysporzyć nam problemów w rozgrywce. W grze zaimplementowano także zmienne warunki pogodowe.

Zabawa w pojedynkę lub ze znajomymi

Pocket Tanks umożliwia rozgrywkę z komputerem, który wykorzystuje podczas bitwy sztuczną inteligencję. To jak zaciekle będzie on walczył zależy od gracza, który przed uruchomieniem planszy definiuje pożądaną trudność zabawy. Poza tym, gra daje możliwość toczenia batalii ze znajomymi przy jednym komputerze, jak również poprzez sieć LAN.

Kluczowe cechy Pocket Tanks:

  • prosta, ale wciągająca gra logiczna z elementami strategii
  • możliwość gry z komputerem lub innym graczem
  • zróżnicowane plansze
  • duża gama możliwych do wykorzystania broni
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 277
Data aktualizacji20 cze 2020
Rozmiar pliku2.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (shareware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)