WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiPodium Free
Podium Free ikona

Podium Free3.2.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Podium Free to bezpłatna wersja popularnego oprogramowania DAW (Digital Audio Workstation) przeznaczonego do nagrywania, modyfikowania i odtwarzania dźwięku cyfrowego na komputerze.

Korzystając z tego programu możemy tworzyć lub edytować dowolny dźwięk lub muzykę w systemie operacyjnym. Obsługuje on technologię ASIO oraz posiada stylowy i w pełni konfigurowalny interfejs użytkownika, którego możemy dodatkowo w prosty sposób modyfikować, włączając i wyłączając narzędzia pracy, a także zmieniając jego motyw graficzny.

Podium Free został wyposażony w nowoczesny mikser, wbudowany edytor dźwięku oraz moduł obsługujący wtyczki VST, które w znacznym stopniu wspomagają komponowanie i edycję dźwięku lub dowolnej muzyki. Oprócz tego narzędzie charakteryzuje się hierarchicznym układem poszczególnych torów audio, niezbędnych podczas modyfikowania i odsłuchiwania fragmentów dźwięku oraz muzyki.

Program Podium Free posiada też nieograniczoną ilość ścieżek audio, znajdziemy w nim także wbudowany odtwarzacz do podglądu edytowanego dźwięku. W porównaniu do wersji komercyjnej, aplikacja posiada spore ograniczenia uniemożliwiające korzystanie z 64-bitowego miksera, funkcji rewire oraz zaawansowanych pluginów. Oprócz tego spowolniono przetwarzanie wtyczek, a także ustawienia interfejsu midi zostały mocno ograniczono do jednego wyjścia/wejścia.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.84 oceny
Twoja ocena
ProducentZynewave
Liczba pobrań8 842
Data aktualizacji13 mar 2014
Rozmiar pliku15.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Podium Free ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)