Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Podsumowanie nowości z minionego tygodnia27.05.2014 18:05
Podsumowanie nowości z minionego tygodnia

Poszukujesz prostego w obsłudze programu do nauki gry na keyboardzie? Chciałbyś stworzyć ze swoich zdjęć efektowną prezentację, a następnie nagrać ją na płytę CD/DVD? Jeśli tak, sprawdźcie aplikacje, które na przestrzeni ostatniego tygodnia poszerzyły bazę oprogramowania w portalu dobreprogramy.

350108633373304769

Jedną z najciekawszych pozycji, które pojawiły się ostatnio na naszym portalu jest WinToUSB, darmowe narzędzie, umożliwiające łatwą instalację i uruchamianie systemu Windows Vista/7/8/2008/2012 oraz środowiska WinPE 2/3/4/5 bezpośrednio z zewnętrznego nośnika USB, przenośnego dysku twardego lub karty pamięci. Obsługa narzędzia odbywa się przy pomocy kreatora, który prowadzi użytkownika przez cały proces instalacji systemu na zewnętrznym magazynie danych. Na poszczególnych jego ekranach dokonujemy wyboru źródła instalacji (wymagany jest obraz ISO systemu lub nośnik CD/DVD z instalatorem systemu), edycji środowiska operacyjnego, którą chcielibyśmy zainstalować, a także docelowego nośnika, na którym utworzone zostaną wymagane partycje (rozruchowa i systemowa).

Na tym jednak nowości się nie kończą. Wśród debiutantów znalazła się godna uwagi przeglądarka Baidu Spark Browser, darmowa odmiana popularnego odtwarzacza multimediów Zoom Player FREE, narzędzie do optymalizacji systemów Windows Advanced SystemCare PRO, program AnyBurn do nagrywania płyt CD/DVD i Blu-ray, a także polski konwerter Pazera Free MOV to AVI Converter. Swoją uwagę warto również zwrócić na kolejny odtwarzacz audio/wideo VSO Media Player, niewielkie narzędzie Firemin do niwelowania wycieków pamięci w Firefoksie, profesjonalny edytor dokumentów PDF Foxit PhantomPDF Standard, kompresor danych ZipGenius Standard Edition oraz użyteczną aplikację Synthesia do nauki gry na keyboardzie. Dział oprogramowania zabezpieczającego wzbogacił się o taką pozycję jak Outpost Antivirus Pro i inne aplikacje antywirusowe przeznaczone dla firm - AVG Internet Security Business Edition, AVG AntiVirus Business Edition, Kaspersky Small Office Security, avast! Endpoint Protection oraz avast! Endpoint Protection Plus. Pozostałe nowości to Terminarz Kontaktowy, Oko Szefa, iPhone Backup Extractor, Movavi Slideshow Creator, RegCure Pro, Instagram Downloader, ShareX i Anvi Ultimate Defrag.

Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do testowania debiutujących na łamach dobrychprogramów aplikacji. Czekamy również na Wasze propozycje oprogramowania, które chcielibyście, abyśmy to my przetestowali i udostępnili w naszej bazie :-)

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)