Podsumowujemy drugi dzień relacji na żywo z CeBITu

Podsumowujemy drugi dzień relacji na żywo z CeBITu

Redakcja
07.03.2012 18:07

Wybiła godzina 18, dzisiaj więc nasza redakcyjna ekipa musiała pożegnać się już z CeBITem. Wracamy jutro i od rana kontynuujemy naszą relację na żywo. W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszych filmów i zdjęć.

Dzisiaj odwiedzaliśmy największe i najbardziej liczące się hale CeBITu — 15, 16 i 17. W halach tych natknęliśmy się między innymi na stoisko firmy APC znanej między innymi z zasilaczy UPS. Mieliśmy także okazję na własnej skórze przetestować wirtualną rzeczywistość 3D Carla Zeissa, w której uczestniczymy za pośrednictwem specjalnych okularów z mnóstwem czujników. Byliśmy w specjalnej strefie i-land, gdzie wystawiają się tylko i wyłącznie firmy dostarczające akcesoria i produkty związane z urządzeniami przenośnymi. Obejrzeliśmy również przenośne banki zasilania Anytone oraz samochód z systemem DriveNow, który uruchamia się nie kluczykiem, a kartą kredytową. Zajrzeliśmy także na stoisko BlackBerry, gdzie zapoznaliśmy się z najnowszym modelem dotykowego smartfona tej firmy — BlackBerry Torch 9860. To wszystko i znacznie więcej znajdziecie na łamach naszego specjalnego, cebitowego bloga pod adresem www.dobreprogramy.pl/CeBIT.

 

Tegoroczne targi CeBIT potrwają jeszcze do soboty, 10 marca. Bądźcie z nami przez cały ten tydzień — zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo, którą wznawiamy już jutro rano, gdy hale targowe CeBITu znów zostaną otwarte dla zwiedzających.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)