Podsumowujemy drugi dzień relacji na żywo z CeBITu

Podsumowujemy drugi dzień relacji na żywo z CeBITu07.03.2012 18:07
Redakcja

Wybiła godzina 18, dzisiaj więc nasza redakcyjna ekipa musiała pożegnać się już z CeBITem. Wracamy jutro i od rana kontynuujemy naszą relację na żywo. W międzyczasie zapraszamy do obejrzenia dzisiejszych filmów i zdjęć.

Dzisiaj odwiedzaliśmy największe i najbardziej liczące się hale CeBITu — 15, 16 i 17. W halach tych natknęliśmy się między innymi na stoisko firmy APC znanej między innymi z zasilaczy UPS. Mieliśmy także okazję na własnej skórze przetestować wirtualną rzeczywistość 3D Carla Zeissa, w której uczestniczymy za pośrednictwem specjalnych okularów z mnóstwem czujników. Byliśmy w specjalnej strefie i-land, gdzie wystawiają się tylko i wyłącznie firmy dostarczające akcesoria i produkty związane z urządzeniami przenośnymi. Obejrzeliśmy również przenośne banki zasilania Anytone oraz samochód z systemem DriveNow, który uruchamia się nie kluczykiem, a kartą kredytową. Zajrzeliśmy także na stoisko BlackBerry, gdzie zapoznaliśmy się z najnowszym modelem dotykowego smartfona tej firmy — BlackBerry Torch 9860. To wszystko i znacznie więcej znajdziecie na łamach naszego specjalnego, cebitowego bloga pod adresem www.dobreprogramy.pl/CeBIT.

 

Tegoroczne targi CeBIT potrwają jeszcze do soboty, 10 marca. Bądźcie z nami przez cały ten tydzień — zapraszamy do śledzenia naszej relacji na żywo, którą wznawiamy już jutro rano, gdy hale targowe CeBITu znów zostaną otwarte dla zwiedzających.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)