Pokémon GO: legendarne Pokemony stają się tylko legendą

Pokémon GO: legendarne Pokemony stają się tylko legendą

Pokémon GO: legendarne Pokemony stają się tylko legendą
04.08.2016 19:53

Potężne, pożądane przez wszystkich trenerów legendarne Pokemony znikają z Pokémon Go. Twórcy zdecydowali się na wycofanie tych rzadko spotykanych i niezwykłych stworzeń. Niestety, jeśli udało się Wam jakiegoś zdobyć, to zostanie on usunięty z Waszego konta.

Jeśli oglądaliście anime Pokémon, to powinniście pamiętać moment, w którym Ash opuszczając Alabastię zobaczył wielkiego ptaka. Był to legendarny Ho-Oh. Zobaczyć mieli go okazję tylko nieliczni, podobnie jak nieliczni gracze Pokémon Go mogli swoją kolekcję zasilić legendarnymi Pokemonami.

Obraz

Każdy gracz Pokémon Go, który zdobył rzadkiego kieszonkowego potworka, z pewnością miał powody do chwalenia się nim. Niestety, jeśli był to jeden z tych legendarnych, to nie będzie mógł go już pokazać znajomym. Twórcy zdecydowali się na usunięcie tych najrzadszych i potężnych stworzeń. Mówi się, że gra nie była jeszcze gotowa na legendarne Pokemony, które to dawały trenerowi sporą przewagę.

Obecne posunięcie studia Niantic nie oznacza, że legendarnych stworzeń już nigdy nie zobaczymy. Bardzo możliwe, że wrócą, wraz z jedną z najbliższych aktualizacji. Wówczas ponownie będziemy mieli szansę zasilenia swojej kolekcji jednym z tych niezwykłych kieszonkowych potworów. Niemniej jednak zachowanie wydawcy gry nie przysporzy mu sympatii wśród fanów. Podobnie jak w wypadku swej poprzedniej słynnej gry, Ingressa, Niantic dowodzi, że jest kompletnie głuchy na głos i potrzeby społeczności.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (40)