AndroidGrafika i fotografiaObróbka zdjęć i efektyPolarr Photo Editor
Polarr Photo Editor ikona

Polarr Photo Editor6.9.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polarr Photo Editor to mobilna wersja popularnego programu do edycji zdjęć i grafik. Jego działanie skupia się na takich elementach jak poprawa barw, ostrości czy też zabawa oświetleniem i ekspozycją.

Zaraz po starcie przywita nas krótki poradnik, tłumaczący działanie podstawowych opcji programu. Co istotne aplikacja działa tylko w pozycji poziomej. Polarr Photo Editor pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL.

Edytowane przez nas materiały możemy zapisać w pamięci urządzenia, bądź też w łatwy sposób udostępnić innym. W korzystaniu z powyższych narzędzi pomaga dobrze zaprojektowany i wykonany interfejs. Większość z podstawowych opcji otrzymujemy za darmo, za dodatkowe możemy zapłacić z poziomu aplikacji.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
ProducentPolarr, Inc.
Liczba pobrań688
Data aktualizacji20 kwi 2024
System operacyjnyAndroid 8.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Polarr Photo Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)