Polarr Photo Editor Lite ikona

Polarr Photo Editor Lite3.2.3

WindowsGrafikaKatalogowanie i obróbka zdjęćPolarr Photo Editor Lite
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Polarr Photo Editor Lite to lekki edytor zdjęć, który pozwala poprawić barwy, ekspozycję i precyzyjnie dostosować oświetlenie, a także nałożyć na zdjęcie profesjonalnie wyglądający filtr.

Prosty edytor zdjęć z przydatnymi funkcjami

Polarr Photo Editor Lite pozwala dostosować temperaturę kolorów, tintę, kontrast i ekspozycję (całości oraz obszarów oświetlonych i zacienionych osobno). Niewidoczne szczegóły pozwoli wydobyć dzięki algorytmom wyostrzającym i usuwającym szum, lokalnemu kontrastowi, a także możliwości usuwania mgły. Bardziej precyzyjne zmiany można wprowadzać za pomocą krzywych w przestrzeniach RGB i HSL. Program pozwala także poprawić niedoskonałości obiektywu dzięki korekcie geometrii, winietowania i aberracji chromatycznych.

Wersja płatna i dodatkowe możliwości

Wymienione wyżej zmiany można wprowadzać globalnie, a w płatnej wersji programu także lokalnie dzięki maskom. Ponadto w programie można skorzystać z zaawansowanych narzędzi do kadrowania, wstawiania znaków wodnych i bogatych możliwości eksportu na dysk lub bezpośrednio na serwisy społecznościowe. Na uwagę zasługuje także nieograniczona historia operacji, pozwalająca w dowolnym momencie wycofać serię zmian. W pełnej wersji programu na jej podstawie można tworzyć własne predefiniowane filtry do późniejszego wykorzystania.

Pełną wersję programu można kupić na stronie producenta lub w sklepie Microsoftu jako aplikację uniwersalną.

Udostępnij
Polarr Photo Editor Lite 3.2.3wersja stabilna (64-bit)
Polarr Photo Editor LiteUniwersalna dla Windowsa 10
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
4.52 oceny
Twoja ocena
ProducentPolarr, Inc.
Liczba pobrań19 076
Data aktualizacji21 cze 2016
Rozmiar pliku71.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Polarr Photo Editor Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)