Polowanie na licencje rozpoczęte!

Polowanie na licencje rozpoczęte!

Redakcja
18.10.2012 18:00, aktualizacja: 18.10.2012 19:25

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynamy Polowanie na licencje! Na upolowanie czeka okrągły tysiąc licencji na komercyjne oprogramowanie o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych!

Zasady Polowania są bardzo proste. Wystarczy odszukać w naszym portalu program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

Obraz

Podpowiedzią do dzisiejszego polowania jest: rachu-ciachu, trzy litery i po strachu. Zapraszamy wszystkich do zabawy, sugerujemy jednak pośpiech — inni myśliwi też nie próżnują :-) Przypominamy, że do wzięcia udziału w Polowaniu wymagane jest zalogowanie się w naszym portalu.

Aktualizacja, 18.10.2012 19:25

Zakończyliśmy polowanie na licencje. Dzisiaj do upolowania przygotowaliśmy tysiąc licencji na oprogramowanie AVG Internet Security 2013. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie, licencje powinny pojawić się w Waszych profilach już jutro. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach i akcjach, o których więcej usłyszycie już niedługo ;-)

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Bezier na weekend
Bezier na weekend
Rafał Szramowiat
Hawken na weekend
Hawken na weekend
Rafał Szramowiat
Inverto na weekend
Inverto na weekend
Rafał Szramowiat
Komentarze (350)