Polowanie na licencje rozpoczęte!

Polowanie na licencje rozpoczęte!18.10.2012 18:00
Redakcja

Zgodnie z zapowiedziami rozpoczynamy Polowanie na licencje! Na upolowanie czeka okrągły tysiąc licencji na komercyjne oprogramowanie o łącznej wartości ponad 100 tysięcy złotych!

Zasady Polowania są bardzo proste. Wystarczy odszukać w naszym portalu program będący przedmiotem zabawy i w jego opisie kliknąć przycisk „upoluj”. Następnie należy już tylko wypełnić formularz rejestracyjny, zerkając naturalnie kątem oka na licznik pozostałych licencji tak, aby zmieścić się w czasie :-) Jeśli uda nam się wysłać formularz zanim pula wyczerpie się, licencja jest nasza — wkrótce pojawi się w profilu użytkownika w dziale Licencje. Oczywiście odnalezienie konkretnego programu wśród kilku tysięcy pozycji w naszym katalogu byłoby bardzo trudnym zadaniem. Stąd publikujemy hasło-podpowiedź, które powinno nieco tę kwestię ułatwić.

350033126321514433

Podpowiedzią do dzisiejszego polowania jest: rachu-ciachu, trzy litery i po strachu. Zapraszamy wszystkich do zabawy, sugerujemy jednak pośpiech — inni myśliwi też nie próżnują :-) Przypominamy, że do wzięcia udziału w Polowaniu wymagane jest zalogowanie się w naszym portalu.

Aktualizacja, 18.10.2012 19:25

Zakończyliśmy polowanie na licencje. Dzisiaj do upolowania przygotowaliśmy tysiąc licencji na oprogramowanie AVG Internet Security 2013. Dziękujemy wszystkim za wzięcie udziału w zabawie, licencje powinny pojawić się w Waszych profilach już jutro. Zapraszamy do udziału w kolejnych naszych konkursach i akcjach, o których więcej usłyszycie już niedługo ;-)

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (350)