Polska nietypowa strzelanka SUPERHOT trafi na gogle VR Oculus

Strona głównaPolska nietypowa strzelanka SUPERHOT trafi na gogle VR Oculus
01.06.2016 16:19
Polska nietypowa strzelanka SUPERHOT trafi na gogle VR Oculus

Jeszcze w tym roku będziemy mogli przenieść się do wirtualnego świata SUPERHOT. Polska strzelanka, którą z pewnością można określić nietypową, trafi na gogle wirtualnej rzeczywistości. Produkcja pojawi się wpierw na Oculus Rift, niewykluczone, że zostanie wydana także na sprzęt innych firm.

bEJIGVHF

Jak informowali sami twórcy, tym co przede wszystkim wyróżnia SUPERHOT to podejście do upływu czasu – płynie on tylko wtedy, kiedy się poruszamy. Dokładniej mówiąc, akcja nigdy w pełni się nie zatrzymuje, ale jest bardzo powolna. Dopiero gdy zaczynamy działać, wtedy wszystko nabiera zwykłego tempa. Uwagę zwraca także oprawa graficzna, bardzo prosta, ale klimatyczna, potrafiąca przyciągnąć na dłuższy czas i zapadająca w pamięci.

SUPERHOT Release Date Trailer

Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o polskiej strzelance, to zapraszamy do naszej recenzji SUPERHOT. My natomiast przedstawimy Wam najnowsze wieści z obozu twórców gry. Na oficjalnym blogu pojawił się wpis, z którego dowiemy się, że trwa ścisła współpraca z Oculusem, aby wydać SUPERHOT VR jeszcze w tym roku. Polska ekipa dokładnie sprawdza możliwości gogli VR i chce wykorzystać ich pełen potencjał.

bEJIGVHH

Jak już wspomnieliśmy na początku, wersja SUPERHOT VR będzie skierowana dla Oculusa. Miejmy nadzieję, że twórcy postanowią nie ograniczać się wyłącznie do jednego urządzenia wirtualnej rzeczywistości i gra trafi także na konkurencyjny sprzęt, na czele z goglami HTC Vive. Oprócz prac nad SUPERHOT VR, projektowane są nowe poziomy, które zostaną wydane w zbliżającym się DLC.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bEJIGVID