MacOSAkcesoriaInne akcesoriaPomotroid
Pomotroid ikona

Pomotroid0.2.0

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Pomotroid to prosta aplikacja typu timer, która kierowana jest do osób zarządzających swoim czasem i pracą zgodnie z techniką Pomodoro.

W dużym skrócie wspomniana metoda organizacji czasu opiera się na kilku prostych zasadach. Na początku tworzymy prostą listę rzeczy do wykonania, a następnie skupiamy się na jej realizacji przez 25 minut. Po upływie tego czasu robimy sobie 5-minutową przerwę i ponownie wracamy do zajęć z listy. Po 4 tzw. Pomodoro (czyli powtórzeniach) przysługuje nam jedna dłuższa przerwa. Istotne jest, aby w trakcie pracy nad zadaniami wyłączyć wszelakie "rozpraszacze" i skupić się maksymalnie na działaniu.

Pomotroid jest aplikacją, która stworzona została do odmierzania czasu, który przeznaczyć należy na pracę lub wykonywanie codziennych obowiązków. Potrafi ona sygnalizować użytkownikowi, że upłynęło już 25 minut i powinien on odpocząć. Powiadomienia przyjąć mogą formę dymków wyświetlanych na ekranie i/lub sygnałów dźwiękowych.

Aplikacja Pomotroid stworzona została w oparciu o technologię Electron, oferuje miły dla oka interfejs i dostępna jest dla wszystkich najpopularniejszych platform systemowych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań54
Data aktualizacji25 mar 2018
System operacyjnymacOS
LicencjaBezpłatna
Pomotroid ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)