Poseidon for UML Community Edition8.0

WindowsProgramowanieProjektowanie oprogramowaniaPoseidon for UML Community Edition
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poseidon for UML to zaawansowane narzędzie do projektowania, analizowania i dokumentowania oprogramowania. Posiada intuicyjny interfejs i mnóstwo skrótów dzięki którym można szybko i wygodnie tworzyć schematy i diagramy UML. Poseidon for UML od wersji 5.0 jest w pełni zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13 diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Ponad to aplikacja oferuje drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowaną obsługę styli diagramów oraz bardzo dobry generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu został połączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających import archiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

Aby otrzymać klucz pozwalający na uruchomienie wersji testowej programu, należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta. Wersja testowa będzie działać do 30 dni i ma ograniczoną możliwość zapisywania diagramów.

Udostępnij
Poseidon for UML Community Edition 8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.73 oceny
Twoja ocena
ProducentGentleware AG
Liczba pobrań5 757
Data aktualizacji23 kwi 2010
Rozmiar pliku19.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)