bDXEClMB

Poseidon for UML Community Edition8.0

Strona głównaWindowsProgramowanieProjektowanie oprogramowaniaPoseidon for UML Community Edition
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Poseidon for UML to zaawansowane narzędzie do projektowania,analizowania i dokumentowania oprogramowania. Posiada intuicyjnyinterfejs i mnóstwo skrótów dzięki którym można szybko i wygodnietworzyć schematy i diagramy UML. Poseidon for UML od wersji 5.0jest w pełni zgodny ze standardem UML 2.0, który wyróżnia się 13diagramami głównymi oraz 4 abstrakcyjnymi. Ponad to aplikacjaoferuje drzewa nawigacyjne z funkcjami Drag&Drop, zaawansowanąobsługę styli diagramów oraz bardzo dobry generator dokumentacji. Elastyczny mechanizm generowania kodu zostałpołączony w kompletny zestaw narzędzi umożliwiających importarchiwów JAR, oraz integrację z IDE Eclipse.

bDXEClMD

Aby otrzymać klucz pozwalający na uruchomienie wersji testowej programu, należy dokonać darmowej rejestracji na stronie producenta. Wersja testowa będzie działać do 30 dni i ma ograniczoną możliwość zapisywania diagramów.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Poseidon for UML Community Edition 8.0wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.63 oceny
ProducentGentleware AG
Liczba pobrań5 719
Data aktualizacji23 kwi 2010
Rozmiar pliku19.92 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDXEClNi
bDXEClNz