bDZnWLHF

Postimage1.0.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Postimage to proste w obsłudze narzędzie przeznaczone do tworzenia zrzutów ekranowych całego pulpitu (za pomocą klawisza skrótu) lub wybranego fragmentu (po naciśnięciu przycisku Print Screen na klawiaturze).

bDZnWLHH

Użytkownik ma możliwość określenia rozmiaru obszaru, który chce zrzucić do pliku w formacie screenshotu. Po wykonaniu tej operacji istnieje możliwość zapisania grafiki na dysku twardym komputera lub umieszczenia jej bezpośrednio w internecie za pomocą menu kontekstowego dostępnego po kliknięciu prawym przyciskiem myszy. Co istotne, program pozwala na wysyłanie do sieci wielu obrazów jednocześnie. Można je umieścić na łamach serwisu Postimage.org - wówczas otrzymujemy odnośnik do witryny, na której znajdują się nasze zdjęcia.Postimage oferuje także opcję modyfikowania stworzonego zrzutu ekranowego poprzez dodanie rozmaitych dodatków (prostokąty, koła, kreski, teksty, strzałki, podkreślenia) oraz kadrowanie, umieszczenie znaku wodnego czy efektu cienia i wielu innych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
Postimage 1.0.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.52 oceny
ProducentPostimage.org
Liczba pobrań821
Data aktualizacji14 cze 2013
Rozmiar pliku6.84 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZnWLIm
bDZnWLID