Potawatomi The Keeper of Fire na weekend

Potawatomi The Keeper of Fire na weekend

Redakcja
05.10.2012 18:07

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Potawatomi The Keeper of Fire — przedstawioną w rzucie izometrycznym sympatyczną, zręcznościową platformówkę 3D.

Wcielamy się w rolę młodego, nieustraszonego plemiennego czarownika, który jako opiekun świętego płomienia dokłada wszelkich starań, by zabezpieczyć ogień przed kradzieżą. W tym celu przemierza liczne układy walcząc dzielnie z podstępnymi wojownikami oraz stawiając czoła licznym niebezpieczeństwom.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("potawatomi360pmp4").setup({height: 294, width: 480, duration: 86, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"potawatomi-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20121005134220.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/potawatomi-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/potawatomi-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/potawatomi-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/potawatomi-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Naszym głównym zadaniem jest jak najszybsze i możliwie sprawne przedostanie się w wyznaczone miejsce na planszy znajdujące się zazwyczaj w drugim jej końcu. Niezwykle pomocny w naszych działaniach okazuje się ogień, bez którego cała nasza misja w zasadzie nie miała by sensu. Płomienie wykorzystujemy przede wszystkim do odpalania porozstawianych na całym obszarze gry pochodni odpowiadających za eliminowanie kamiennych bożków skutecznie tarasujących szlak, po którym się poruszamy.

Umiejętnie wykorzystany ognik możemy również wykorzystać jako tarczę przed atakami członków wrogich szczepów. Trzeba jednak uważać, by nie zagasić go w wodzie, wówczas stracimy cenne sekundy na powroty do jego najbliższego źródła.

Potawatomi to sympatyczna i zarazem ciekawa pozycja potrafiąca zainteresować i przyciągnąć na dłuższą chwilę. Posiada również wysoki stopień trudności o czym będzie można się „łatwo” ;-) przekonać w ostatniej jej części.

Grę Potawatomi The Keeper of Fire można pobrać w dziale: Po godzinach → Gry → Platformowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)