WindowsNarzędziaInne narzędziaPower Spy
Power Spy ikona

Power Spy12.84.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Power Spy to program przez jednych uznawany za szpiegujący, przez innych za skuteczne narzędzie do monitoringu wszelkich wykonywanych czynności i operacji na danym komputerze.

To jak wykorzystamy tę aplikację zależy oczywiście od nas - możemy chociażby upewnić się, że korzystające z naszego komputera dzieci nie przeglądają niewłaściwych strony internetowych, albo czy któryś z kolegów lub koleżanek z pracy nie przegląda naszej prywatnej korespondencji, kiedy akurat nie ma nas w pobliżu. Za pomocą tego programu zdobędziemy wiele informacji na temat wpisywanych wyrażeń z klawiatury, przechwycimy wiadomości z komunikatorów tekstowych (przykładowo: Skype, Yahoo Messenger, AIM i inne), zdobędziemy nagrania wykonywanych czynności lub zrzuty ekranu, dowiemy się co było kopiowane do systemowego schowka, przechwycimy dźwięk z podłączonego mikrofonu, sprawdzimy jakie dokumenty były drukowane, jakie strony odwiedzone i jakie zapytania wysłano do wyszukiwarki.

Liczba opcji i możliwości jest oczywiście znacznie większa, ale już samo wcześniejsze wyliczenie powinno nas uświadomić, że mamy do czynienia z rozbudowaną aplikacją. I jak na taką przystało, możemy w każdej chwili włączyć i wyłączyć monitoring, zabezpieczyć konfigurację hasłem, wyeksportować lub skasować logi, czy też ukryć Power Spy przed nieświadomymi użytkownikami.

Uwaga!

  • Wersja testowa na przechwycenie masyalnie 50 zrzutów ekranu i nagranie 3 minuty dźwięku.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań433
Data aktualizacji11 lut 2020
Rozmiar pliku3.83 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Power Spy ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)