PowerDVD 12 — bardziej serwer multimediów, niż odtwarzacz DVD

PowerDVD 12 — bardziej serwer multimediów, niż odtwarzacz DVD

31.01.2012 12:55

Firma CyberLink udostępniła wersję 12 swojego flagowego odtwarzacza filmów, płyt DVD i Blu-ray — PowerDVD. Program dostępny jest w trzech „smakach”: Ultra, Pro i Standard, które różnią się możliwościami i ceną.

PowerDVD 12 Ultra został wyposażony w rozszerzone wsparcie dla filmów 3D i ulepszone narzędzia do sterowania odtwarzaniem, ale to tylko wisienka na torcie. Program podnosi poprzeczkę przed konkurencją nowymi narzędziami do przeglądania materiałów, katalogowania filmów i zarządzania biblioteką multimediów. Zgromadzone materiały można układać na listach odtwarzania, a skoro jest biblioteka zdolna magazynować niemal wszystkie rodzaje materiałów multimedialnych, CyberLink poszedł jeszcze krok dalej, i dodał do PowerDVD 12 możliwość strumieniowego przesyłania ich z komputera na dowolne urządzenie obsługujące DLNA. Dodatkowo urządzenia z Androidem lub iOS, na których działa PowerDVD Mobile, mają możliwość synchronizacji multimediów z biblioteką PowerDVD na komputerze. Z obecnymi możliwościami synchronizacji i strumieniowania PowerDVD 12 może zamienić komputer w centrum multimedialne dla sieci domowej.

Możliwości odtwarzania filmów PowerDVD 12 Ultra zostały dodatkowo poszerzone o konwersję 2D do 3D w czasie rzeczywistym dla płyt Blu-ray (obraz wynikowy wymaga okularów, wcześniej konwersja była dostępna tylko dla filmów z dysku i zdjęć) oraz możliwość powiększania fragmentów filmów. Możliwości obsługi YouTube wzbogacono o natywną obsługę filmów 3D. Dodatkowo PowerDVD pozwala na pobieranie i udostępnianie zdjęć z i na Fecebooka lub Flickr, co nie jest często spotykaną w programach tego typu funkcją, oraz na kupowanie muzyki w sklepie 7digital Music Store.

30-dniową wersję testową PowerDVD można pobrać z naszego portalu w dziale Programy -> Multimedia -> Odtwarzacze płyt DVD i Blu-ray.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)