bDUriQmt
PowerFolder ikona

PowerFolder15.5.100

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PowerFolder to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwegotworzenia kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dyskutwardym.

bDUriQmv

Program oferuje takie funkcje jak synchronizacjaplików/folderów znajdujących się w sieci lokalnej lub nazewnętrznym serwerze czy wbudowany kompresor danych GZIPpozwalający zaoszczędzić miejsce i czas wysyłania danych do innegoźródła. PowerFolder oferuje dodatkowo dostęp do kopii plików zpoziomu przeglądarki internetowej. Opcja ta może stać się bardzoprzydatna w momencie kiedy użytkownik chciałby odzyskaćbłyskawicznie kilka plików i skopiować je na inną lokalizację.

Pozatym aplikacja dostępna jest nie tylko dla systemu Windows, alerównież Linux czy Mac OS co sprawia, że PowerFolder staje siędobrym narzędziem multiplatformowym do tworzenia kopiibezpieczeństwa.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PowerFolder 15.5.100wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Liczba pobrań9 013
Data aktualizacji23 sie 2020
Rozmiar pliku81.86 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PowerFolder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUriQna
bDUriQnr