WindowsNarzędziaArchiwizacja danychPowerFolder
PowerFolder ikona

PowerFolder18.1.100

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

PowerFolder to aplikacja przeznaczona do szybkiego i łatwego tworzenia kopii bezpieczeństwa danych znajdujących się na dysku twardym.

Program oferuje takie funkcje jak synchronizacja plików/folderów znajdujących się w sieci lokalnej lub na zewnętrznym serwerze czy wbudowany kompresor danych GZIP pozwalający zaoszczędzić miejsce i czas wysyłania danych do innego źródła. PowerFolder oferuje dodatkowo dostęp do kopii plików z poziomu przeglądarki internetowej. Opcja ta może stać się bardzo przydatna w momencie kiedy użytkownik chciałby odzyskać błyskawicznie kilka plików i skopiować je na inną lokalizację.

Poza tym aplikacja dostępna jest nie tylko dla systemu Windows, ale również Linux czy Mac OS co sprawia, że PowerFolder staje się dobrym narzędziem multiplatformowym do tworzenia kopii bezpieczeństwa.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań9 032
Data aktualizacji25 lis 2022
Rozmiar pliku165.03 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PowerFolder ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)