powerMAX1.0

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykapowerMAX
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

powerMAX to narzędzie do testowania GPU i CPU na komputerze. Nie jest jednak benchmarkiem, gdyż nie zajmuje się sprawdzaniem osiągów tych komponentów.

powerMAX oferuje kilka trybów pracy. Za jego pomocą możemy przetestować CPU i GPU pod kątem stabilności (chociażby podczas overclockingu) oraz sprawdzić, czy chłodzenie w tych układach działa poprawnie. Dla procesora oraz karty graficznej należy przeprowadzić osobny test, ale istnieje możliwość wykonania operacji, która sprawdzi działanie wspomnianych komponentów w tym samym czasie, wykorzystując całkowitą moc systemu. Dzięki temu przekonamy się, czy posiadany zasilacz jest w stanie działać poprawnie w momencie, kiedy CPU i GPU pracują na najwyższych obrotach.

Przed rozpoczęciem korzystania z powerMAX należy zapoznać się z bardzo ważnym ostrzeżeniem producenta. Dowiadujemy się z niego, że użytkownik korzysta z programu na własną odpowiedzialność. W wyniku testów przeprowadzanych za pomocą opisywanego narzędzia może bowiem dojść do nieodwracalnych uszkodzeń podzespołów naszego komputera, a jego producent nie ponosi odpowiedzialności za wyrządzone szkody.

Udostępnij
powerMAX 1.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentCPUID
Liczba pobrań478
Data aktualizacji13 lut 2018
Rozmiar pliku6.48 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)