WindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełPowerPoint Password Recovery
PowerPoint Password Recovery ikona

PowerPoint Password Recovery2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PowerPoint Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w prezentacjach multimedialnych PPT/PPTX.

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do wspomnianych plików z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji PowerPoint w wersjach 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, XP, 2000 i 97, a także umożliwia złamanie hasła blokującego opcję edycji. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD oraz przetwarzania wielowątkowego, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

PowerPoint Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań1 104
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku4.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PowerPoint Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)