bDUoewER
PowerPoint Password Recovery ikona

PowerPoint Password Recovery2.3

Strona głównaWindowsNarzędziaOdzyskiwanie hasełPowerPoint Password Recovery
Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PowerPoint Password Recovery to intuicyjne narzędzie, którego zadaniem jest skuteczne łamanie haseł w prezentacjach multimedialnych PPT/PPTX.

bDUoewET

Program potrafi odzyskiwać utracone lub zapomniane hasła zabezpieczające dostęp do wspomnianych plików z wykorzystaniem 3 różnych metod - brute-force, ataku z wykorzystaniem maski oraz słownika. Doskonale radzi sobie z dokumentami utworzonymi przy użyciu aplikacji PowerPoint w wersjach 2016, 2013, 2010, 2007, 2003, XP, 2000 i 97, a także umożliwia złamanie hasła blokującego opcję edycji. Atutem narzędzia jest dodatkowo wsparcie dla akceleracji sprzętowej przez nowoczesne karty graficzne NVIDIA i AMD oraz przetwarzania wielowątkowego, które pozwala przyspieszyć proces odzyskiwania hasła.

PowerPoint Password Recovery pomimo braku polskiej wersji językowej z pewnością nie przysporzy nikomu najmniejszych problemów. Obsługa narzędzia odbywa się z wykorzystaniem wbudowanego kreatora, który krok-po-kroku prowadzi użytkownika przez proces łamania hasła.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
PowerPoint Password Recovery 2.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań872
Data aktualizacji7 sie 2018
Rozmiar pliku4.36 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
PowerPoint Password Recovery ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUoewFy
bDUoewFP