Microsoft PowerPoint Microsoft PowerPoint 2016

Strona główna Windows Grafika Tworzenie grafiki prezentacyjnej
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Microsoft PowerPoint 2016 to wchodzące w skład pakietu Microsoft Office oprogramowanie do przygotowywania i wykonywania prezentacji czy pokazu slajdów.

PowerPoint przy projektowaniu prezentacji oferuje sporą galerię szablonów (dostępną także w poszerzonej wersji on-line w ramach witryny Office Online), do dyspozycji użytkownika pozostają także narzędzia do tworzenia animacji i wszelkiego ruchu na slajdzie, tworzenia kształtów, diagramów, schematów, wykresów i innych podobnych elementów przydatnych podczas pokazu slajdów. Gotową prezentację można następnie zapisać w postaci pliku automatycznie uruchamiającego pokaz i wysłać lub wyświetlić na monitorze.

Uwaga!

  • Aplikacja Microsoft PowerPoint nie jest dostępna do pobrania jako samodzielny program. Zachęcamy do pobrania najnowszej wersji pakietu biurowego Microsoft Office, którego jest ona składnikiem. Pakiet ten w wersji próbnej znajdziecie w bazie programów naszego serwisu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

rozbudowanie i poprawienie wstążki, powrót menu plik, integracje z Onedrive
brak większych minusów utrudniających prace z programem
ocena użytkownika
31.05.2016 10:52 • Recenzja do wersji 2013

Wersja 2013 wprowadza pewne nowości choć nie jest to taki skok jak z 2003 na 2007. Plus za rozbudowanie i poprawienie wstążki oraz powrót menu plik i integracje z Onedrive. Program nie zawodzi, jest szybki i wygodny w użytkowaniu. Cena za wysoka. Minusów brak, choć wkurzają ciągle te same błędy i niedoróbki jak np. dziwne i brzydki justowanie tekstu na slajdach. Poza tym bardzo brakuje ciemnego motywu w programie.

Ładny wygląd, dużo możliwości, łatwość obsługi
brak możliwości wstawienia twardej spacji z klawiatury, brak możliwości wstawienia pola automatycznego zawierającego ilość slajdów
ocena użytkownika
10.03.2012 18:05 • Recenzja do wersji 2010

Niby tak zaawansowany program, rozwijany kupę lat a ma tak poważne niedoróbki:
- nie da się wstawić twardej spacji - w innych produktach pakietu office to działa
- nie da się wstawić pola automatycznego, zawierającego ilość slajdów w prezentacji (np. Strona X z Y) http://office.microsoft.com/pl-pl/powerpoint-help/pokazywanie-numeru-slajdu-i-acznej-liczby-slajdow-na-kazdym-slajdzie-HA010242545.aspx