WindowsFirmaGiełda i walutyPowerTrader

PowerTrader1.0.4.313

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PowerTrader jest bezpłatnym programem stworzonym głównie z myślą o graczach giełdowych, ale również początkujących użytkownikach zainteresowanych tą tematyką.

Program z łatwością umożliwia przeprowadzanie analizy technicznej, przeglądanie notowań giełdowych i podstawowych informacji z rynku. PowerTrader wyposażony został w specjalny moduł pozwalający zarządzać portfelem inwestora. Dzięki niemu użytkownik może zarządzać swoim wirtualnym budżetem - dokonywać zakupów/sprzedaży akcji poszczególnych walorów itp. Wbudowana przeglądarka (oparta na silniku Webkit) daje łatwy dostęp z poziomu aplikacji do stron internetowych domów maklerskich, GPW (Giełdy Papierów Wartościowych), portalów giełdowych i biznesowych. Z kolei opcja automatycznego pobierania i aktualizacji danych sprawia, że użytkownik może poświęcić całą swoją uwagę na kreowaniu własnej strategii inwestycyjnej.

Całość wyposażona została w bardzo wygodny i intuicyjny interfejs graficzny, który oferuje możliwość przedstawiania wybranych informacji w postaci czytelnych wykresów.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
4.08 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań19 732
Data aktualizacji15 wrz 2017
Rozmiar pliku30.32 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna (adware)
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (22)