Poznaliśmy pełną nazwę Androida N. Spróbuj słodkiego Nougata

Poznaliśmy pełną nazwę Androida N. Spróbuj słodkiego Nougata

Poznaliśmy pełną nazwę Androida N. Spróbuj słodkiego Nougata
30.06.2016 19:34, aktualizacja: 30.06.2016 21:06

W zasadzie niewiele można tu dodać. Już znamy oficjalną nazwękodową Androida N. Nowa wersja systemu mobilnego z Mountain Viewbędzie tak słodka jak to tylko możliwe.

Francuzi na to mówią „tu nous gâtes”, rozpieszczasz nas.Nugat (po angielsku zaś nougat) to deser z syropu gotowanego zmiodem, wymieszanego z posiekanymi orzechami włoskimi lub migdałami,do którego dodaje się pianę ubitą z białek, a czasem jeszcze zkakao.

Introducing #AndroidNougat. Thank you, world, for all your sweet name ideas! #AndroidNReveal pic.twitter.com/7lIfDBwyBE

— Android (@Android) 30 czerwca 2016I właśnie tę nazwę Googlewybrało spośród sugestii tysięcy internautów. Nowa oficjalnafigurka zielonego robocika stoi na trzech blokach nugatu, wyglądająccałkiem pysznie. Posmakujemy ją już tej jesieni, kiedy to Android7.0 Nougat oficjalnie zadebiutuje. A czego nowego spodziewać się ponim?

Wciąż wiele jeszcze MountainView zachowuje dla siebie, ale najważniejsze z perspektywyużytkowników zmiany to zbiór optymalizacji pod kątem wyświetlaniawirtualnejrzeczywistości (powitajcie opóźnienia wyświetlania napoziomie poniżej 20 ms), możliwość wyświetlania dwóch aplikacjiobok siebie na podzielonymekranie, mocnego odświeżenia wyglądu panelupowiadomień, oraz możliwości umieszczania na pulpicie skrótównie tylko do aplikacji, ale też do wybranychfunkcji danych aplikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (59)