Praca i praktyki studenckie w redakcji

Praca i praktyki studenckie w redakcji

Redakcja
15.07.2010 13:55

Tytuł w zasadzie mówi już wszystko - mamy dwie propozycje dla osób z Wrocławia, ofertę pracy w nowej siedzibie redakcji we Wrocławiu oraz wakacyjne praktyki dla studentów.

Do pracy na pełen etat szukamy osób ze sporą wiedzą i doświadczeniem zawodowym z zakresu wdrożeń, obsługi, konserwacji i wsparcia systemów operacyjnych, głównie klienckich wersji systemów Windows, oraz szeroko pojętego oprogramowania użytkowego. Mile widziane doświadczenie serwisanta lub pracy w charakterze pomocy technicznej. Zainteresowanych, którzy czują się na siłach, prosimy przysyłać zgłoszenia na adres praca@dobreprogramy.pl. Oferujemy atrakcyjne warunki pracy w ciekawym miejscu, z wyjątkowo zgranym zespołem oraz z niekonwencjonalnymi wyzwaniami.

Równolegle i całkowicie niezależnie chcielibyśmy też zaoferować studentom z Wrocławia możliwość odbycia praktyk w siedzibie redakcji. To doskonała okazja, by przekonać się, jak wygląda praca wydawcy dużego serwisu internetowego, nabrać doświadczenia i pierwszych szlifów zawodowych, zyskać atrakcyjny wpis w CV, a potencjalnie nawet otrzymać propozycję pracy w naszym zespole. Zapraszamy studentów kierunków technicznych lub dziennikarskich, którzy pasjonują się tematyką nowych technologii, do nadsyłania zgłoszeń na adres praktyki@dobreprogramy.pl - napiszcie coś o sobie oraz przekonajcie nas, dlaczego warto wybrać właśnie Was.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)