Premiera CorelDRAW Graphics Suite X5 w trzech miastach

Premiera CorelDRAW Graphics Suite X5 w trzech miastach

Wojciech Kowasz
14.05.2010 14:42

Firma Corel zaprasza na oficjalne polskie premiery pakietu CorelDRAW Graphics Suite X5.

CorelDRAW Graphics Suite X5 to popularny pakiet przeznaczony do profesjonalnego tworzenia i edytowania grafiki. Użytkownik może również składać dokumenty, tworzyć animacje, grafikę wektorową czy rastrową. W najnowszej wersji wprowadzono ponad 50 nowych funkcji takich jak nowe mechanizmy zarządzania barwą czy symulacja rzeczywistych kolorów. Program został wyposażony w nowy organizer, który pozwala na lepsze zarządzanie grafikami, projektami, czcionkami i zdjęciami. Edycja X5 obsługuje systemy wielordzeniowe, jest również w pełni dostosowany do potrzeb Windows 7. W skład pakietu wchodzą takie narzędzia jak CorelDRAW X5 (grafika wektorowa), Photo-Paint X5 (grafika rastrowa), PowerTrace X5 (konwersja obrazów bitmapowych na wektorowe), Capture X5 (zrzuty ekranu), a także Connect (przeglądarka grafik).

Premiery pod hasłem Corel Graphics Day odbędą się w trzech miastach Polski - 25 maja w Warszawie, 8 czerwca we Wrocławiu i 15 czerwca w Krakowie. Podczas spotkania omówiony zostanie przede wszystkim nowy pakiet CorelDRAW Graphics Suite X5, ale nie tylko. Zaprezentowane zostaną także inne produkty, o jakie w tym roku wzbogaciła się oferta firmy Corel - PaintShop Photo Pro X3, VideoStudio Pro X3 oraz Painter 11. Szczegółowy plan spotkań dostępny jest stronie premiery.

Udział w spotkaniach jest bezpłatny, wymagana jest jedynie wcześniejsza rejestracja. Vortal dobreprogramy jest patronem medialnym cyklu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)