Premiera Firefoksa 4 RC przewidywana na 9 marca

Premiera Firefoksa 4 RC przewidywana na 9 marca

03.03.2011 13:48

Możliwe, że już w przyszłym tygodniu Mozilla wyda wersję RC Firefoksa 4. Trwające od niemal roku prace nad przeglądarką powoli dobiegają końca.

Pierwsza beta Firefoksa 4 została wydana w lipcu ubiegłego roku. Już wtedy przeglądarka ukazała się z miesięcznym opóźnieniem w stosunku do pierwotnych planów. Od tego czasu Mozilla wydała w sumie 12 wersji beta swojego programu. Wprowadzono wiele zmian, ale też kazano długo czekać użytkownikom na finalne wydanie Firefoksa 4, które zbliża się wielkimi krokami. Jeszcze w tym tygodniu wersję RC mają sprawdzić beta testerzy, jak donosi serwis ZDNet. Natomiast publiczne wydanie RC udostępnione będzie najprawdopodobniej 9 marca.

Wyeliminowano już wszystkie poważne błędy, które były powodem tak wielu wydań beta przeglądarki. Ostatnio usunięto między innymi problemy z obsługą drukarek. Stabilna wersja Firefoksa 4, jeśli wszystko pójdzie dobrze, może ukazać się jeszcze w tym miesiącu. Wersję beta 12 programu można pobrać z naszego portalu. Dostępne są wydania dla systemów Windows, Mac OS X i Linux.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (113)