Premiera nowego Mirror’s Edge Catalyst za tydzień, ale pograć można już dziś

Strona głównaPremiera nowego Mirror’s Edge Catalyst za tydzień, ale pograć można już dziś
02.06.2016 12:36
Premiera nowego Mirror’s Edge Catalyst za tydzień, ale pograć można już dziś

Pierwsza część gry Mirror's Edge absolutnie zachwyciła graczy i recenzentów. Nietuzinkowy i innowacyjny pomysł oparcia rozgrywki o parkour prezentowany z perspektywy pierwszej osoby przyniósł ogromne pokłady rozrywki. Zwłaszcza że jej dynamika i szybkość ustanowiła poziom, z którym trudno się do dziś porównywać innym grom. Już za tydzień ukaże się kontynuacja, Mirror's Edge Catalyst, jednak grę można przetestować już dziś.

Mirror's Edge Catalyst Launch Trailer - Why We Run

Gra jest już bowiem dostępna dla abonentów usługi EA Acces. Niestety, mowa na razie jedynie o wersji przeznaczonej na konsolę Xbox One. Można zatem już pobrać i uruchomić pełną wersję gry i skorzystać z próbnego okresu. Nie wymaga to oczywiście od abonentów żadnych dodatkowych opłat.

350177972013328321

Na podstawie dotychczas opublikowanych informacji i materiałów, trudno stwierdzić, aby nowy Mirror's Edge rewolucyjnie różnił się od pierwszej osłony. Sam mechanizm rozgrywki, który świetnie napędzał akcję sprawdzi się zapewne także w kontynuacji. Odświeżona oprawa graficzna zachowała swoje charakterystyczne cechy, a kolorowa metropolia prezentuje się jeszcze ciekawiej. Premiera nowego Mirror's Edge nastąpi 9 czerwca.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
Komentarze (8)