Prevent Restore ikona

Prevent Restore2209.00

WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościPrevent Restore
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Prevent Restore to niewielkie i proste w obsłudze narzędzie, którego zadaniem jest ochrona prywatności użytkownika. Z jego pomocą nadpiszemy usunięte dane, jak również pustą przestrzeń dysku twardego. Taka operacja da nam pewność, że nikt niepowołany nie uzyska dostępu do naszych plików, nawet jeśli skorzysta ze specjalistycznego oprogramowania do odzyskiwania danych.

Program wyposażony został w intuicyjny interfejs, który prowadzi użytkownika krok po kroku przez cały proces nadpisywania danych. Do naszej dyspozycji oddano 2 tryby pracy (standardowy i kompletny), dające możliwość zabezpieczania naszej prywatności w różnym stopniu. Prevent Restore bazuje na zaawansowanych algorytmach (DoD 5220.22, Gutmann i innych) i pozwala trwale zacierać ślady po naszych plikach zapisanych zarówno na standardowych dyskach twardych, jak również kartach pamięci, przenośnych magazynach USB itp.

Opcjonalnie narzędzie daje możliwość kasowania zawartości pliku stronicowania oraz systemowego kosza. Pierwsza z wymienionych lokalizacji jest o tyle istotna, że może zawierać osobiste informacje takie jak loginy czy hasła.

Uwaga!

Udostępnij
Prevent Restore 2209.00wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.34 oceny
Twoja ocena
ProducentAgenia, GmbH.
Liczba pobrań958
Data aktualizacji13 kwi 2022
Rozmiar pliku2.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Prevent Restore ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)