WindowsEdukacja i naukaInne programy edukacyjne i naukowePreviSat
PreviSat ikona

PreviSat5.0.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

PreviSat to bardzo łatwy w obsłudze i darmowy program do śledzenia i obserwacji sztucznych satelitów ziemskich (zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w trybie manualnym).

Narzędzie pozwala obserwować sztuczne satelity ziemskie z perspektywy mapy świata lub z widoku mapy nieba. PreviSat jest w stanie obliczyć wszystkie trasy, jakie mogą pokonać satelity, do dowolnego miejsca na ziemi, a także pozwala na wygenerowanie drogi, jaką prawdopodobnie będzie podążać dana satelita.

PreviSat umożliwia również zapoznanie się ze rozmaitymi informacjami na temat poszczególnych satelitów. Oprócz nazwy aplikacja wyświetla także szczegóły związane z położeniem danej satelity, a nawet oferuje funkcję śledzenia ich w specjalnym trybie przypominającym centrum dowodzenia NASA.

Obraz
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentastropedia
Liczba pobrań273
Data aktualizacji23 sie 2022
Rozmiar pliku14.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PreviSat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)