bEKzanVh
PreviSat ikona

PreviSat3.5.1.7

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

PreviSat to bardzo łatwy w obsłudze i darmowy program do śledzenia i obserwacji sztucznych satelitów ziemskich (zarówno w czasie rzeczywistym, jak i w trybie manualnym).

bEKzanVj

Narzędzie pozwala obserwować sztuczne satelity ziemskie z perspektywy mapy świata lub z widoku mapy nieba. PreviSat jest w stanie obliczyć wszystkie trasy, jakie mogą pokonać satelity, do dowolnego miejsca na ziemi, a także pozwala na wygenerowanie drogi, jaką prawdopodobnie będzie podążać dana satelita.

PreviSat umożliwia również zapoznanie się ze rozmaitymi informacjami na temat poszczególnych satelitów. Oprócz nazwy aplikacja wyświetla także szczegóły związane z położeniem danej satelity, a nawet oferuje funkcję śledzenia ich w specjalnym trybie przypominającym centrum dowodzenia NASA.

Udostępnij
PreviSat 3.5.1.7wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
Producentastropedia
Liczba pobrań157
Data aktualizacji15 lut 2016
Rozmiar pliku14.96 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
PreviSat ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKzanWf