AndroidBezpieczeństwoProgramy antykradzieżowePrey
Prey ikona

Prey2.6.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Prey to klient usługi zabezpieczającej smartfony i laptopy przed kradzieżą. Dzięki niej można śledzić położenie urządzenia i zdalnie je zablokować, jeśli trafi w niepowołane ręce. Prey ma wielu zadowolonych klientów, którzy dzięki usłudze odzyskali swoje skradzione urządzenia.

Aplikacja Prey, jeśli tylko ma połączenie z Internetem, dyskretnie będzie informować o bieżącym położeniu telefonu lub tabletu na podstawie GPS-u lub triangulacji z WiFi. Do raportów dołączone będą zrzuty ekranu i zdjęcia zrobione aparatem skradzionego urządzenia.

Skradzione urządzenie można zdalnie zablokować, a jeśli podejrzewamy, że po prostu zaginęło w rozgardiaszu, można włączyć głośny dźwięk, nawet jeśli smartfon został wyciszony. Ponadto można wyświetlać na ekranie powiadomienia na życzenie. Aplikacja wygląda skromnie, gdyż większość czynności przeprowadza się z poziomu ustawień konta w przeglądarce.

Usługodawca gwarantuje, że wszystkie dane o położeniu i wrażliwe informacje są zbierane jedynie na wyraźne życzenie użytkownika i tylko właściciel urządzenia ma do nich wgląd. Aplikacja jest otwartoźródłowa, więc każdy zainteresowany może sprawdzić, co dokładnie robi.

Aplikacja Prey jest darmowa. Można z niej korzystać z darmowym lub płatnym kontem w usłudze Prey. Płatne konta pozwalają śledzić więcej urządzeń, a także zdalnie wymazać dane z urządzenia. W planach jest także możliwość odzyskiwania plików na odległość.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPrey, Inc.
Liczba pobrań9 759
Data aktualizacji10 cze 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Prey ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)