WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościPrivateWin10
PrivateWin10 ikona

PrivateWin100.85

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

PrivateWin10 to narzędzie do zmiany ustawień prywatności w systemie Windows 10. Program może też pełnić funkcję Firewalla.

PrivateWin10 dostarcza prosty, ale kompletny interfejs do zmiany ustawień prywatności. Zaawansowane opcje zostały zebrane w prostym i czytelnym oknie. Program daje też możliwość blokowania dostępu do plików i kluczy rejestru, choć Windows 10 nie ma szczególnie dobrych ustawień, które zapewnią pełną kontrolę nad tym.

Ponadto PrivateWin10 może służyć jako frontend do zapory sieciowej Windowsa 10. Ustawienia firewalla pozwalają zablokować programom możliwość wysyłania naszych danych i telemetrii na zewnątrz.

Program jest dostępny za darmo, razem z kodem źródłowym. Licencja stawia jednak warunki przy tworzeniu własnych kompilacji i redystrybucji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.84 oceny
Twoja ocena
ProducentDavidXanatos
Liczba pobrań2 166
Data aktualizacji14 wrz 2021
Rozmiar pliku2.44 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
PrivateWin10 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)