WindowsGrafikaTworzenie i edycja grafiki rastrowejPro Motion
Pro Motion ikona

Pro Motion7.2.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Pro Motion to jeden z najbardziej rozbudowanych i profesjonalnych programów do tworzenia grafiki "pixel art", czyli takiej pozwalającej generować obrazy na poziomie pojedynczych pikseli. Doskonale sprawdza się ono przy pracy ze standardowymi statycznymi grafikami, jak również z animacjami.

Oprogramowanie Pro Motion może pochwalić się szeregiem możliwości znanych z wiodących programów do obróbki grafiki bitmapowej. Wśród bogatej palety opcji znajdziemy m.in. funkcje pędzli z dużymi możliwościami personalizacji, tworzenia i zarządzania poszczególnymi klatkami animacji, a także przydatne mechanizmy pracy na warstwach i z wykorzystaniem masek. W programie pojawia się także automatyczny antyaliasing i dithering, czyli funkcjonalności, które z zasady w pixel arcie wykorzystywane być nie mogą.

Możliwości Pro Motion wykorzystane mogą być podczas tworzenia grafiki do gier na urządzenia i konsole przenośne. Jego uniwersalność sprawiła, że program wielokrotnie wykorzystywany był przez takie znane firmy jak Glu Mobile, Electronic Arts, UBI Soft, Handheld Games, Leap Frog, WayForward, Digital Eclipse, Gameloft i wiele innych.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentcosmigo
Liczba pobrań1 138
Data aktualizacji21 lis 2019
Rozmiar pliku6.68 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Pro Motion ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)